Natječaj za mobilnost osoblja - treći krug - Erasmus+ ljetni semestar ak.god. 2017/18

Sveučilište u Splitu objavljuje Natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja u okviru Erasmus+ programa u ljetnom semestru akademske godine 2017./2018.

VAŽNO!!! Potpune i potpisane prijave potrebno je dostaviti:

1) putem e-maila u pdf formatu u jednom dokumentu* i osobno

ili

2) putem e-maila u pdf formatu u jednom dokumentu* i poštom.

*Dokument treba sadržavati: Prijavni obrazac na engleskom jeziku, Mobility agreement for teaching/training, motivacijsko pismo na engleskom jeziku, CV u Europass formatu na engleskom jeziku, Privola za slanje/objavu osobnih podataka.

Osoblje kojemu je već odobrena Erasmus+ mobilnost u programskim zemljama (zemljama EU)  u ak.god. 2017/18 ne može podnijeti prijavu na ovaj natječaj.

Sve potrebne informacije i dokumenti nalaze se na mrežnim stranicama Sveučilišta u Splitu Ispiši stranicu