BUDI FIN - edukativni program financijske pismenosti za mlade

Povodom svjetskog tjedna novca Ekonomski fakultet Zagreb vam predstavlja edukativni program financijske pismenosti mladih u kojem će se mladi educirati o financijskoj pismenosti te upoznati svoje navike u potrošnji i stavove o novcu.

Pozivamo sve mlade da se uključe u projekt i doprinesu svojoj sigurnijoj financijskog budućnosti! Program je namijenjen mladima od 16 do 25 godina te im omogućuje upoznavanje vlastitih navika u trošenju i planiranju kroz provođenje istraživanja i personalizirane izvještaje.

Neke od tema koje ćemo u prvom ciklusu edukacija pokriti su:
• Što je važno znati o novcu?
• Kako i zašto se ponašam s novcem?
• Što sve utječe na mene kada odlučujem kada i koliko trošiti?
• Kako se mogu unaprijediti?
• Kako voditi osobni proračun?
• Kako uvijek mogu štedjeti, bez obzira na to koliko imam novaca na raspolaganju?

Više informacija (PDF)

Nakon prijave na stranici www.budifin.hr s mladima će se nastaviti komunikacija putem ostavljenog e-maila.

Prvi ciklus online edukacija će se održati u naredna dva mjeseca, a nakon toga će učenici biti obavješteni o daljnjem tijeku programa i nagradama sudionicima.

Zapratite projekt na društvenim mrežama Facebook i Instagram!

Program provodi Ekonomski fakultet u Zagrebu  uz podršku Ministarstva znanosti i obrazovanja i pokroviteljstvo Raiffeisen Mirovinskog fonda. Ispiši stranicu