1. Hrvatski kongres medicine životnog stila s međunarodnim sudjelovanjem

1. Hrvatski kongres medicine životnog stila s međunarodnim sudjelovanjem, u organizaciji Hrvatske udruge za medicinu životnog stila i Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, održat će se na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu 3. i 4. lipnja 2023. godine

​Više od nekoliko desetljeća globalne epidemije nezaraznih bolesti koja je i dalje u porastu naučile su nas da pojedinačnim naporima gubimo bitke. Poučeni primjerima iz svijeta odlučili smo prvi puta u Hrvatskoj okupiti profesionalce iz područja medicine, kineziologije, psihologije i nutricionizma te pokrenuti diskurs o medicini životnog stila kako bismo zajedničkim snagama, novim znanjima temeljenim na znanstvenim dokazima i razmjenom iskustava što bolje prevenirali, liječili i spriječili napredovanje kroničnih nezaraznih bolesti u Hrvatskoj.

Studenti i zaposlenici Medicinskog fakulteta u Splitu imaju pravo na popust od 20% na kotizaciju.

Program (pdf)

Više možete saznati na sljedećim poveznicama:

Medicina životnog stila

Facebook Medicina životnog stila