Tvrtka Pandent donirala Astra kirurške kazete studentima studija Dentalne medicine

Donacija Astra kirurških kazeta tvrtke Pandent d.o.o. namijenjena studentima na studiju Dentalne medicine održana je u srijedu 22. siječnja 2020. na Medicinskom fakultetu u Splitu. Gospođa Ana Vukelić u ime tvrtke donatora je kazala:

"Tvrtka Pandent d.o.o. posluje već 19. godinu kao ekskluzivni distributer vrhunskih dentalnih proizvoda i smatramo našom dužnošću poslovati u smislu društveno odgovornog poslovanja. Duboko smo uvjereni da promicanjem edukacija i stjecanjem novih znanja i vještina radimo veliki iskorak prema stabilnijem društvu. Veseli nas ova donacija Astra kirurških kazeta studentima studija dentalne medicine i želimo njima i profesorima puno rada i puno novih znanja i uspjeha."

Na donaciji su, u ime Medicinskog fakulteta u Splitu, zahvalile prodekanica studija Dentalne medicine prof. dr. sc. Katarina Vukojević i dr. Marija Roguljić, specijalistica parodontologije.

DSC_8642_1024.jpg
DSC_8665_1024.jpg