Treći Splitski kardiološki đir: Abeceda preventivne kardiologije

TREĆI SPLITSKI KARDIOLOŠKI ĐIR
14.-15.09.2018.
Medicinski fakultet Split

Istaknuti stručnjaci, nastavnici medicinskih fakulteta u Splitu, Zagrebu, Rijeci i Osijeku, prikazat će spoznaje iz područja primarne, sekundarne i tercijarne prevencije srčano-žilnih bolesti, najčešćeg uzroka smrti i pobolijevanja u razvijenim zemljama svijeta. Velika učestalost i mogući – nerijetko iznenadni - smrtni ishod, ove bolesti čine osobitim interesom liječnika obiteljske medicine, kardiologa, internista,ali i liječnika drugih specijalnosti poput fizijatara, neurologa, psihijatara, specijalista medicine rada i sportske medicine. Zanimljive su, također, medicinskim sestrama/ tehničarima, fizioterapeutima i kineziolozima uključenima u rad s osobama spovećanim srčano-žilnim rizikom ili s već poznatim bolestima srčano-žilnog sustava.

PROGRAM (pdf)

www.splitski-kardioloski-dir-2018.org Ispiši stranicu