STEM stipendije - obavijest Ministarstva s uputama za provjeru podataka

16. studenog 2020. godine

Dragi studenti,

Objavljene su rang liste državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2020./2021.

Molimo Vas da svojim AAI@EduHr elektroničkim identitetom pristupite Sustavu državnih STEM stipendija na poveznici https://stemstipendije.mzo.hr/ te svojom identifikacijskom oznakom provjerite svoje mjesto na rang-listi jer je rok za prihvaćanje uvjeta stipendiranja/sklapanje ugovora subota, 21. studenoga 2020. do 12:00 sati.

2. studenog 2020. godine

Dragi studenti,

u ponedjeljak, 2. studenog 2020. godine, MZO će svim redovitim studentima u STEM područjima znanosti uputiti obavijest s uputama za provjeru podataka koja će trajati od ponedjeljka, 2. studenog 2020.
godine od 8:00 sati, do subote, 7. studenog 2020. godine do 8:00 sati.

Molimo sve studente da u navedenom vremenskom razdoblju putem vlastitog AAI elektroničkog identiteta provjere svoje podatke.

U slučaju bilo kakvih poteškoća slobodno nam se obratite.

Ured za nastavu

Željka Marelja, dipl. ing.

tel: 021-557874
e-mail: zeljka.marelja@mefst.hr Ispiši stranicu