Poziv za suradnju na kreiranju sadržaja za novi broj fakultetskog lista Glasnik

Poštovani kolegice i kolege, nadam se da ste svi zdravo i dobro!

Želio bih Vas obavijestiti kako uredništvo Glasnika prikuplja članke i priloge za idući broj, koji bi trebao izaći u lipnju, pa Vas pozivam i molim da pošaljete svoje priloge. COVID-19 nam je ukrao Božićni broj, pa se nadamo da ćemo to nadoknaditi povećanim aktivnostima prilikom uređivanja sljedećeg broja.

Zadnji broj Glasnika izašao je samo u online izdanju prateći trenutne pandemijske trendove. Njega (kao i dosadašnje brojeve) možete prolistati na poveznici:

Glasnik Medicinskog fakulteta u Splitu

Nalazimo se u vremenima koja donose mnoge novosti i izazove i bila bi šteta da važne događaje ne popratimo i zabilježimo. Ako Vam treba bilo kakva pomoć ili savjet oko pisanja, slobodno nam se javite u uredništvo na glasnik@mefst.hr , rado ćemo vašu ideju ili događaj pretvoriti u prilog za novi broj.

Upute za pisanje članaka nalaze se na našoj internetskoj stranici:

Upute za pisanje članaka

Unaprijed zahvaljujemo i srdačno Vas pozdravljamo,

Glavni urednik

Prof. dr. sc. Tonko Vlak, dr. med. Ispiši stranicu