Poziv za podnošenje prijava za izbor na položaj pročelnika katedre

Fakultetsko vijeće je na svojoj 34. redovitoj sjednici održanoj 23. srpnja 2020. odlučilo o pokretanju postupka izbora pročelnika svih katedri kojima mandat prestaje 30. rujna 2020., a za razdoblje od 1.listopada 2020. do 30. rujna 2023. te svim nastavnicima, zaposlenicima Fakulteta u znanstveno-nastavnim zvanjima upućuje

P O Z I V (pdf)

ZA PODNOŠENJE PRIJAVA ZA IZBOR NA POLOŽAJ PROČELNIKA KATEDRE

Uz prijavu kandidat prilaže program rada za predstojeće mandatno razdoblje, s osvrtom na razvoj nastave i znanosti, kao i prikaz svojih znanstveno-nastavnih aktivnosti u posljednje dvije godine.

Poseban osvrt potrebno je dati na kadrove kroz detaljni prikaz sadašnjega stanja (broj zaposlenika i vanjskih suradnika) i projekciju optimalnog broja suradnika i nastavnika (iskazanih u FTE-u) u odnosu na nastavni program kolegija koji se izvode u okviru katedre.

Dosadašnji pročelnici katedri koji se kandidiraju za sljedeći mandat podnose i izvješće o dosadašnjem radu.

Svoju prijavu za izbor na položaj pročelnika katedre kandidati mogu uputiti dekanu do 1. rujna 2020., bilo osobno ili putem pošte.