Na MEFST-u je održana radionica: Kako otključati svoj rad za javnost?

Radionica: Kako otključati svoj rad za javnost?

U organizaciji Sveučilišne knjižnice u Splitu i u suradnji s Knjižnicom Medicinskog fakulteta, u sklopu provođenja strategije splitskog sveučilišta o promicanju Otvorene znanosti, u srijedu, 17. studenoga na našem se fakultetu održala radionica za nastavno osoblje MEFST-a o načinu i uvjetima pod kojima se u fakultetski digitalni repozitorij kao cjeloviti tekstovi mogu pohraniti "post-print" verzije znanstvenih radova.

Radionicu je vodila Ljiljana Poljak Bilić, diplomirana knjižničarka iz Matične službe za istraživanje i razvoj Sveučilišne knjižnice u Splitu te koordinatorica za istraživačke podatke i RDA aktivnosti.

Video upute o tome kako, pod kojim uvjetima i kada otključati rad za javnost pohranjene su u fakultetski repozitorij, a link na upute može se pronaći na web stranicama knjižnice Medicinskog fakulteta u Splitu. Ispiši stranicu