Izložba fotografija pod naslovom “Limfa i ja - Što se krije pod mojom kožom?”

U ožujku, mjesecu svjesnosti problema o limfedemu, održat će se izložba fotografija pod naslovom “Limfa i ja - Što se krije pod mojom kožom?”.

Na izložbi će se predstaviti fotografije osam hrabrih žena koje povezuje svakodnevna borba s limfedemom.

Svečano otvorenje izložbe će se održat u Sveučilišnoj galeriji “Vasko Lipovac” u Splitu, 10. ožujka 2021. s početkom u 19.00 sati.

Izložba će biti otvorena za posjetitelje od 10. 03. do 23.03.2021. godine.

Fotograf: Robi Pleško

Partneri: Fotoklub Split i Museum of broken relationships

Organizatori: Odsjek za fizioterapiju Sveučilišnog odjela zdravstvenih studija Sveučilišta u Splitu, Hrvatsko društvo za fizikalnu i rehabilitacijsku medicinu, Katedra za fizikalnu i rehabilitacijsku medicinu Medicinskog fakulteta u Splitu i Udruga Caspera.

Donatori: Bauerfeind, Žaluzina, Obruč, Viator, Marasović, Vodovod i odvodnja Cetinske krajine, Podologija, Fortuma Komers, ETAG-INVEST. Ispiši stranicu