Četvrtak 5. prosinca 2019. Sedma humanitarna božićna fritulijada

Dragi svi,

stiglo nam je vrijeme darivanja i veselja, što znači da je vrijeme za sedmu Humanitarnu božićnu fritulijadu splitske podružnice Udruge studenata farmacije i medicinske biokemije Hrvatske (CPSA). Pozivamo vas da zajedno s CPSA-om uljepšate ovo blagdansko razdoblje Udruzi Srce – udruzi osoba s cerebralnom paralizom.

Studenti farmacije u Splitu na Medicinskom fakultetu u „Kantunu C“ od 9 do 16 h dijelit će fritule kao znak zahvale za novčane donacije. Za sve one istančanog ukusa, osim fritula možete očekivati i veliki izbor kolača koje su studenti i njihove obitelji marljivo pripremili za Vas. No to nije sve, za sve druge koji planiraju izbjeći naše fine poslastice pripremili smo prigodne božićne ukrase u izradi KUKI nakita.

Kao dio zdravstvenog sustava, osjećamo se obvezni pokazati razumijevanje, uvažavanje i pozornost ljudima kojoj je naša pomoć potrebna. Ovom Akcijom želimo uveseliti sve članove Udruge Srce, pokazati im da smo prepoznali njihov rad i potrebe.

Nadamo se da ćete prepoznati važnost naših aktivnosti i volju studenata da zajedničkim snagama naprave dobro djelo!

FRITULIJADA
5.12. MEFST, Kantun C
Od 9 do 16 h
Fritule, kolači, božićni ukrasi KUKI nakita
Sav prihod namijenjen je Udruzi Srce | Udruzi osoba s cerebralnom paralizom
Svoj prilog možete uplatiti i direktno na račun Udruge Srce:

Dear All,
A time of joy and kindness has arrived, which means it's time for the 7th Humanitarian Christmas Fritulijada by Split branch of Croatian Pharmacy and Medical Biochemistry Students´ Association (CPSA). We invite you to brighten up this holiday season to the association Udruga Srce - the association for people with cerebral palsy.

Pharmacy students in Split at the faculty, School of Medicine, in Kantun C from 9am to 4pm will distribute the tradicional dalmatian delicacy – fritule, as a token of appreciation for the donations. For all those with exquisite taste, in addition to fritters, you can expect a great selection of cakes that students and their families have diligently prepared for you.

But that's not all, for everyone else who plans to avoid our fine treats, we have prepared custom Christmas decorations from KUKI jewelry.

As part of the healthcare system, we feel obligated to show understanding, appreciation and attention to the people who need our help. With this Action we want to make happy all the members of the Udruga Srce association, to show them that we have recognized their work and needs.

We hope that you recognize the importance of our activities and students' will to work together to do good! Ispiši stranicu