Svečana akademija povodom posjeta izaslan. Ministarstva zdravstva i Regiomed Kliniken

Poštovane i drage kolegice i kolege, dragi djelatnici i studenti Medicinskoga fakulteta u Splitu,

pozivam Vas da sudjelujete na Svečanoj akademiji koja će se održati u četvrtak 11. srpnja 2019. godine, s početkom u 11:00 sati, u Amfiteatru Medicinskog fakulteta, povodom posjeta izaslanstva Ministarstva zdravstva i REGIOMED KLINIKEN iz Bavarske Medicinskom fakultetu u Splitu.

Ministrica zdravstva Bavarske dr. Melanie Huml, zajedno sa svojim suradnicima te vodstvom bolnica REGIOMED KLINIKEN i županima dviju Bavarskih županija, na čijem području djeluju te bolnice, dolazi u posjet našem fakultetu i njemačkim studentima.

Tim povodom Svečanoj akademiji prisustvovat će i ministar zdravstva RH prof. dr. sc. Milan Kujundžić, rektor Sveučilišta u Splitu prof. dr. sc. Dragan Ljutić, te župan Blaženko Boban i zamjenica gradonačelnika Grada Splita Jelena Hrgović Tomaš, kao i ravnatelj naše glavne nastavne baze KBC-a Split prof. dr. sc. Julije Meštrović.

Molim Vas da se odazovete ovom pozivu kako bi u što većem broju pozdravili naše goste i suradnike.

Srdačan pozdrav,

Prof. dr. sc. Zoran Đogaš