STEM stipendije - pomaknute crte na rang listama za ak. god. 2018./19. - 5. krug

24.01.2019.

Dragi studenti,

Pomaknute su crte na rang listama za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti za akademsku godinu 2018/19.- 5. krug dodjele.
Molim Vas da provjerite svoje mjesto na rang listi, ukoliko ste ostvarili pravo na STEM stipendiju rok za prihvaćanje uvjeta je 30. siječnja 2019. godine.

Za sve potrebne informacije slobodno me kontaktirajte.

Željka Marelja, dipl.ing.
Šoltanska 2
Split

10.01.2019.

Poštovani studenti,

Odlukom Povjerenstva za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti pomaknute su crte na rang listama za akademsku godinu 2018/19.

Molim Vas da još jednom provjerite svoju poziciju na rang listi i, ukoliko želite, prihvatite Uvjete stipendiranja.

Za sve dodatne informacije molim Vas da redovito pratite mrežne stranice Ministarstva te službenu Facebook stranicu Državne STEM stipendije.

U slučaju bilo kakvih poteškoca slobodno se obratite Uredu za nastavu.

Lijep pozdrav,

Željka Marelja, dipl.ing.
Šoltanska 2
Split

13.12.2018.

Poštovani studenti,

pomaknute su crte na rang listama (3. krug) za dodjelu državnih STEM stipendija.

Molimo Vas proslijedite ovu obavijest svim svojim kolegama i provjerite svoju poziciju na rang listi.

Rok za prihvaćanje stipendije je 19. prosinca 2018 do 12:00h.

Za sve potrebne informacije slobodno se obratite Uredu za nastavu.

Lijep pozdrav,

Željka Marelja, dipl. ing.

29.11.2018.

Poštovani studenti,

odlukom Povjerenstva za dodjelu državnih stipendija u STEM područjima znanosti pomaknute su crte na rang listama za akademsku godinu 2018/19.

Molim Vas još jednom provjerite svoju poziciju na rang listi i, ukoliko želite, prihvatite Uvjete stipendiranja.

Za sve dodatne informacije molim Vas redovito pratite mrežne stranice Fakulteta i Ministarstva te službenu Facebook stranicu Državne STEM stipendije.

U slučaju bilo kakvih poteškoća slobodno se obratite Uredu za nastavu. Ispiši stranicu