Srijeda 22. 4. 2020. u 12 sati Webinar o Microsoft Teamsu za nastavnike

Poštovane kolegice i kolege,

naš fakultet koristi Merlin Moodle kao službeni alat za održavanje on-line nastave.

U nastavi je dodatno moguće koristiti i druge alate, uz uvjet da je njihovo korištenje evidentirano u Moodle Merlin.

Jedan od alata koji omogućuje rad u virtualnom okruženju u realnom vremenu je Microsoft Teams.

Nastavnici mogu u ovom alatu održavati virtualna predavanja u kojima studenti mogu aktivno sudjelovati uz pristup računalom, mobilnim telefonom ili tabletom.

Osim u nastavi, Microsoft Teams se može koristiti i za organzaciju on-line sastanaka.

Korištenje Microsoft Teams omogućeno je svim našim djelatnicima, vanjskim suradnicima i studentima, u okviru usluge MS Office365, uz korištenje fakultetske AAI@EduHr korisničke ozbake.

Webinar o Microsoft Teamsu za nastavnike održava se sutra (srijeda 22. 4. 2020.) u 12 sati. Planirano trajanje webinara je 60 minuta.

Poveznica na webinar nalazi se na mrežnoj adresi MZO: https://mzo.gov.hr/vijesti/webinari-teams-for-eduacation-za-visoko-obrazovanje/3686

Srdačno, Davor Lukšić, mag. ing. el.
Informatička služba, voditelj službe
Medicinski fakultet u Splitu Ispiši stranicu