Simpozij o cijepljenju - Program obveznog i preporučenog cijepljenja 2018

Nastavni zavod za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije već tradicionalno 20 godina, od 1998., organizira Skupove o cijepljenju, te će i ove godine uz suorganizatore, dana 28. travnja 2018. u 9,00 sati upriličiti Simpozij na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Splitu, Šoltanska 2.

Simpozij se održava u tjednu promicanja cijepljenja, EIW/ WIW, s ciljem podrške provedbi Programa cijepljenja, podizanju svijesti o važnosti visoke procijepljenosti i spriječavanju  nastanka zaraznih bolesti i epidemija među našom djecom i u populaciji. Kontinuirano promoviranje cijepljenja, širenje  znanje kod zdravstvenih djelatnika, kod roditelja i građana, je od bitnog značaja u čuvanju zdravlja pojedinca i cjelokupne zajednice.

Program Simpozija (pdf) Ispiši stranicu