Upisi u 1. godinu 2018./2019.

Poziv za podnošenje prijava za izbor na položaj pročelnika katedre

Fakultetsko vijeće je na svojoj 12. sjednici održanoj 19. srpnja 2018. odlučilo o pokretanju postupka izbora pročelnika katedri kojima mandat prestaje 30. rujna 2018., a za razdoblje od 1. listopada 2018. do 30. rujna 2020.

Svoju prijavu za izbor na položaj pročelnika katedre kandidati mogu uputiti dekanu do 30. kolovoza 2018., bilo osobno ili putem pošte.

Uz prijavu kandidat prilaže program rada za predstojeće mandatno razdoblje, s posebnim osvrtom na razvoj nastave, kadrova i znanosti kao i prikaz svojih znanstveno-nastavnih aktivnosti u posljednje dvije godine.

Dosadašnji pročelnici katedri koji se kandidiraju za sljedeći mandat podnose i izvješće o dosadašnjem radu.

Ovaj poziv odnosi se na sve nastavnike, zaposlenike Fakulteta u znanstveno-nastavnim zvanjima.

Sve potrebne informacije su u dokumentima:

Odluka Fakultetskog vijeća o duljini mandata (pdf)
Popis katedri za izbore (pdf)
Odredbe Statuta o katedrama (pdf) Ispiši stranicu