Poslijediplomski tečaj trajne medicinske izobrazbe II. kategorije - Dijabetes u srcu

Medicinski fakultet u Splitu i Klinički bolnički centar Split organiziraju poslijediplomski tečaj trajne medicinske izobrazbe II. kategorije „Dijabetes u srcu”. Voditelji tečaja su izv. prof. dr. sc. Tina Tičinović Kurir i doc. dr. sc. Mladen Krnić.

Tečaj će se održati u amfiteatru Medicinskog fakulteta u Splitu 9. ožujka s početkom u 11 sati.

Na tečaju sudjeluju stručnjaci iz područja endokrinologije, kardiologije te obiteljske medicine. Tečaj je namijenjen liječnicima i specijalistima obiteljske medicine, interne medicine, endokrinologije i kardiologije te svima koji se u svome radu susreću s navedenom problematikom.

Kotizacija za sudionike: 200,00 kn
Kotizaciju uplatit na žiro-račun Medicinskog fakulteta u Splitu
IBAN: HR8523300031100071293, poziv na broj 02 773 i s naznakom "Dijabetes u srcu"

Studenti poslijediplomskih studija Medicinskog fakulteta u Splitu oslobođeni su plaćanja kotizacije.

Prijava za sudjelovanje i informacije:
Marino Vilović, dr. med.
Medicinski fakultet u Splitu, Šoltanska 2, 21 000 Split
Kontakt: 021/557-871, e-mail: marino.vilovic@gmail.com

Tečaj je bodovan po Pravilniku HLK-a:
15 bodova aktivni sudionici
11 bodova pasivni sudionici