Odluka o stavljanju van snage Pravilnika o radu Medicinskog fakulteta u Splitu

1. Stavlja se van snage Pravilnik o radu Sveučilišta u Splitu Medicinski fakultet, od 5. lipnja 2012. godine (u primjeni od 14. lipnja 2012. godine), Klasa: 003-05/12-03/0004 i Ur.broj: 2181-198-01-01-12-0004.

2. Novi pravilnik o radu donijeti će se u roku od šezdeset dana na zakonski propisan način.

3. Novi pravilnik o radu uskładit će se s važećom zakonskom regulativom, kao i važećim podzakonskim aktima iz područja rada te znanosti i visokog obrazovanja.

4. Do donošenja novog pravilnika o radu primjenjuju se sve važeće zakonske odredbe, kao i važeći podzakonski akti iz područja rada te znanosti i visokog obrazovanja.

5. Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja te se ista oglašava na Ogłasnoj ploči mrežne stranice fakulteta (link)

Dekan:

prof. dr. sc. Zoran Đogaš