Novosti iz Informatičke službe Medicinskog fakulteta

Poštovane kolegice i kolege,

kako bismo još poboljšali kvalitetu prikaza slike od danas su sva računala u seminarskim učionicama u zgradi B povezana s projektorima multimedijalnim međusklopom visoke definicije (HDMI kabelom).

Skrećemo Vam pozornost da u navedenim učionicama prilikom uključivanja projektora na panelu odaberete tipku DVI, umjesto dosadašnje VGA (vidi uputu ispod teksta).

Ukoliko netko u navedenim učionicama koristi starija prijenosna računala koja nemaju HDMI izlaz i dalje postoji mogućnost spajanja s VGA kabelom.

Također Vas obavještavamo, a vjerojatno ste i primijetili, kako smo prije mjesec dana nabavili nova "sve u jednom" (All In One) nastavna računala za sljedeće učionice:
- seminarska učionica A530,
- seminarska učionica A430,
- informatička učionica A428,
- knjižnica,
- čitaonica.

Srdačan pozdrav i ugodan nastavak ljeta želi Vam Informatička služba Medicinskog fakulteta u Splitu.