Upisi u 1. godinu 2018./2019.

Nova ak. god. 2018./2019. - White Coat Ceremony - 1.10. u 9 sati (obvezno doći u 8 sati)

Svečanost otvaranja nove akademske godine održat će se u ponedjeljak, 1.10.2018. u 9 sati.

Radi provjere veličina bijelih kuta i dobivanja uputa za svečanost otvaranja studenti moraju doći u 8 sati u sljedeće učionice:

B100 (Amfiteatar zgrade B) - studenti Medicine na hrvatskom jeziku

A116 (Velika predavaonica, 1. kat zgrade A) - studenti studija Farmacije i Dentalne medicine

B103
(prizemlje zgrade B) - studenti Medicine na engleskom jeziku

Poštovani,

na prvom danu nove akademske godine 1.10.2018. u Velikom amfiteatru (B100) na Medicinskom fakultetu u Splitu organizira se White Coat Ceremony gdje će studenti prve godine uz pozdravne govore dekana Medicinskog fakulteta u Splitu i ostalih uvaženih gostiju dobiti vlastitu bijelu kutu kao znak dobrodošlice i integracije na fakultet.

Stoga, ukoliko ste student koji upisuje prvu godinu Medicinskog fakulteta u Splitu studijskog smjera Medicine na hrvatskom jeziku, Dentalne medicine ili Farmacije, molimo ispunite anketu na linku ispod u vezi veličine Vaše bijele kute kako biste nam pomogli da Vam prvi dan na fakultetu, kao i White Coat Ceremony ostanu u lijepom sjećanju.

Ostale informacije o prvom danu akademske godine bit će oglašene na web i FB stranicama fakulteta te Vas molimo da iste i pratite.

Hvala i vidimo se 1.10.

Anketa: https://goo.gl/forms/XGJCis2ljdSLzB7u1