Događanje Mogućnosti bespovratnog financiranja inovativnih tehnoloških rješenja u zdravstvu

NetHub poduzetnički akcelerator za tehnologije u zdravstvu i Medicinski fakultet u Splitu, u suradnji s ICT županijom, u sklopu EU projekata „Razvoj poduzetničkog akceleratora za tehnologije u zdravstvu“ i „Razvoj, unapređenje i provedba stručne prakse na Medicinskom fakultetu u Splitu“, organiziraju događanje „Mogućnosti bespovratnog financiranja inovativnih tehnoloških rješenja u zdravstvu“.

Cilj događanja jest upoznati privatni zdravstveni sektor sa svim mogućnostima koje nudi bespovratno financiranje u području inovativnih tehnoloških rješenja u zdravstvu. Direktor NetHub akceleratora, Marko Mimica, predstavit će prisutnima dostupne izvore bespovratnih sredstava za financiranje uvođenja i razvoja rješenja u digitalnom zdravstvu; poduzetnik Karlo Sudarević, predstavit će svoja iskustva u razvoju inovativne tehnologije u području 3D printanja u dentalnoj medicini; stručnjak u području senzorskih tehnologija i sustava, izv. prof. dr. sc. Petar Šolić, održat će predavanje na temu mogućnosti korištenja low-cost senzora u zdravstvu. Događanje će zaključiti koordinatorica NetHub akceleratora, Maja Čurković, predstavljanjem programa studentske poduzetničke prakse koji se razvija na Sveučilištu u Splitu.

Događanje će se održati u utorak 14. prosinca 2021. u konferencijskoj dvorani SPINIT Inkubatora Sveučilišta u Splitu, Matoševa 56, s početkom u 11 sati, u skladu s aktualnim preporukama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo o sprječavanju prijenosa bolesti COVID-19.

Broj sudionika je ograničen, stoga požurite i registrirajte se na sljedećoj poveznici.

DNEVNI RED

10:45 – 11:00 REGISTRACIJA SUDIONIKA

POZDRAVNA OBRAĆANJA

11:10 – 11:25 Digitalno zdravstvo: mogućnosti financiranja, uvođenja i razvoja