Međužupanijski stručni skup@MEFST - prof. dr. sc. Maja Valić održala je predavanje

U petak, 16. veljače 2018. u amfiteatru Medicinskog fakulteta u Splitu održan je međužupanijski stručni skup psihologa u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje i Medicinskog fakulteta u Splitu pod naslovom: "Suvremene metode poučavanja i učenja".

Pred oko stotinu sudionika, održana su sljedeća predavanja:

- prof. dr. sc. Maja Valić: "Neurofiziološka osnova pamćenja i učenja";
- prof. dr. sc. Mladenka Tkalčić: "Pogled u mozak: povezanost neuroznanstvenih spoznaja i obrazovnog procesa";
- dr. sc. Tanja Gulan: "Organizacija mentalnog leksikona kod dvojezičnih govornika";
- Danica Bavčević, prof: "Coaching u edukaciji",
- Elvira Vučković, prof.: "Osnaživanje učitelja i stručnih suradnika za nove metode učenja i poučavanja kroz rad na projektima - primjer iz prakse"