Međunarodni skup Praktična znanja za studente 2019. u Splitu od 4. do 7. travnja

Međunarodni skup „Praktična znanja za studente 2019.“ u Splitu (4. - 7. travnja)

Glavni cilj međunarodnog skupa „Praktična znanja za studente“ kojeg organiziraju studentske sekcije na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Splitu (4. - 7. travnja) je podučavanje studenata medicine, stomatologije i farmacije kroz mnoge radionice, predavanja i ostale aktivnosti najvažnijim praktičnim znanjima koja će im biti potrebna u svom profesionalnom životu.

Također, uz edukacijski program organiziramo i poster / istraživačku sekciju na kojoj studenti mogu prezentirati svoja istraživanja putem PowerPoint prezentacije ili postera. Pošto je prošli puti (6. - 8. travnja 2018.) bio je veliki uspjeh s oko 500 sudionika iz 8 europskih zemalja, 65 predavanja i radionica, 71 profesor i mentor i jedan dobitnik Nobelove nagrade za fiziologiju ili medicinu (prof. Erwin Neher), pozivamo Vas i Vaše kolege na naš Medicinski fakultet u prekrasnom gradu Splitu ovog travnja!

Ponosni smo na sljedeće svjetski priznate predavače koji će održati predavanje na skupu u travnju:

- prof. Sten Grillner (Kavli Prize 2008., Karolinska Institutet, Švedska),

- prof. Leland Hartwell putem video predavanja (Nobelova nagrada za
fiziologiju ili medicinu 2001., SAD)

- prof. Dragan Primorac (globalni veleposlanik Penn State University i
bivši ministar znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske)

- prof. Richard Zare (Wolf Prize for Chemistry 2005., Sveučilište Stanford,
SAD)

- prof. John de Groot (Odjel za neuro-onkologiju, Sveučilište Texas, MD
Anderson Cancer Center, SAD)

- prof. Miroslav Radman (Fakultet za medicinu - Necker, Sveučilište Paris V
u Parizu, Francuska)

- prof. Fabrizio Benedetti (Odjel za fiziologiju i neuroznanost,
Sveučilište u Torinu, Italija),

- prof. Zvezdan Pirtošek (Odjel za neurologiju, Sveučilište u Ljubljani,
Slovenija) i drugi.

Nadalje, nudimo brojna društvena događanja za studente, kvizove, razgled grada Splita, sastanak Studentskih organizacije gdje formiramo suradnju i još mnogo toga. Ovo je izvrsna prilika za uživanje u prekrasnom gradu Splitu i njegovom zadivljujućem okruženju uz učenje i umrežavanje sa studentima iz više od 55 pozvanih zemalja.

Za sada, pratite naš Facebook www.facebook.com/practicalknowledgeforstudents, Instagram www.instagram.com/pks_split/?hl=en) i web stranicu www.practicalknowledgeforstudents.com gdje ćete dobiti sve detalje skupa, paketa za registraciju i još mnogo toga.

Ako imate bilo kakvih pitanja, slobodno nas kontaktirajte na info@practicalknowledgeforstudents.com i mi ćemo sa zadovoljstvom odgovoriti na Vaš upit