Fritulijada and MEFST Basketball Championship - fotogalerija

Dragi svi,

pozivamo Vas pridružite nam se ovog petka od 12 do 17 sati na humanitarnoj fritulijadi i košarkaškom turniru na kojem će sudjelovati 8 studijskih godina našeg fakulteta. Kao zahvalu za svaki Vaš novčani prilog dijelit će se fritule, kroasani i pizze po simboličnim cijenama, a sav prihod ide Županijskoj ligi protiv raka.

Sam turnir održat će se na do sada nedovoljno iskorištenom igralištu ispod B zgrade Medicinskog fakulteta, a osim sporta i hrane bit će tu i raznog besplatnog pića i glazbe stoga Vas očekujemo u što većem broju! Dobra i pozitivna atmosfera je zagarantirana! 😉

Svi su dobrodošli, vidimo se!
Vaš Studentski zbor

26.4.2019.

[MEFST BASKETBALL CHAMPIONSHIP]

Danas je održano prvo košarkaško prvenstvo fakulteta, a prvi pobjednici su četvrtaši s medicine!

U finalu su, u reprizi finala futsal prvenstva, svladali šestu godinu medicine. U utakmici za treće mjesto šesta godina engleskog studija pobjedila je dentalce.

MVP prvenstva je Ivan Kapitanović, a pobjednik natjecanja u tricama je, također četvrtaš, Nikola Papić.

***

The first MEFST Basketball Championship was held today, and the first champions are 4th year of Medicine!

In the final they beat 6th year of Medicine, while 6th year of English studies beat Dental medicine to the bronze.

Ivan Kapitanović is the MVP and Nikola Papić (also M4) won the 3 points competition

bDSF_7439_edited.jpg
cDSF_7439_edited.jpg