Upisi u 1. godinu 2019./2020.

3. i 4. travnja 2020. Praktična znanja za studente - za studente dentalne medicine

Poštovane kolegice i kolege,

s ponosom Vas obavještavamo da su u tijeku pripreme za još jedno izdanje sada već tradicionalnog skupa “Praktična znanja za studente” koji će se održati 3. i 4. travnja za studente dentalne medicine.

Poučeni iskustvom iz prethodnih godina, ove godine fokus ćemo staviti na domaće i regionalne studente stoga vas pozivamo da iskoristite ovu vrijednu priliku kako bi još jednom utvrdili najpotrebnija praktična znanja koja će vam koristiti u budućoj karijeri. Predavanja koja će se održati vjerujemo da će također biti korisna!

Za sve detalje pratite Facebook stranicu "Practical Knowledge for Students" gdje će se objavljivati svi detalji o skupu, a kontaktirati nas možete i na e-mail adresu info@practicalknowledgeforstudents.com

Srdačno Vas pozdravljamo!

Organizacijski odbor “Praktična znanja za studente 2020.” Ispiši stranicu