29.6. Humanitarni koncert za Kliniku za dječje bolesti KBC-a Split - fotogalerija

Fotogalerija MEFST Facebook (link)

Pozivamo Vas da nam se pridružite na humanitarnom koncertu za Kliniku za dječje bolesti KBC-a Split u petak 29. lipnja u 18:30h u amfiteatru Medicinskog fakulteta u Splitu te svojim dolaskom pomognete uređenju naše pedijatrije. Nastupaju poznati hrvatski pjevač Hari Rončević, The Rajner's Orchestra s University of Split School of Medicine​, Baletni studio Hrvatskog narodno kazališta Split​, učenici splitskih srednjih škola, Ana Malovan - studentica Umjetnička akademija Sveučilišta u Splitu i ostali uvaženi izvođači.

Cijena karte koja se može kupiti na samom ulazu u amfiteatar na dan koncerta je simboličnih 20kn.

------

We invite you to join us at the Charity Concert for the renovation of one part of the Pediatrics Ward of University Hospital Centre Split on Friday 29th June at 6:30PM at the amphiteatre of the University of Split School of Medicine (Šoltanska 2). With your arrival and kind donation you can help the young patients at the Hospital. The performers at our concert include the famous Croatian singer Hari Rončević, The Rajner's Orchestra from University of Split School of Medicine, ballet dancers from the Croatian National Theatre, high school students, Ana Malovan - student of the Academy of Arts of the Sveučilište u Splitu - University of Split​ and other esteemed performers.

The suggested price of the ticket will be 20kn and it will be sold on the day of the concert at the entrance of the amphiteatre. Ispiši stranicu